Žáci
Sobota 11.6.2022
SK Juřinka – SK Lidečko  3 : 0

V sobotním souboji prvního a druhého celku letošní sezony žáků přinesl velmi zajímavý a vyrovnaný zápas. Na hřiště vítěze ročníku jsme zajížděli s úmyslem uhrát co nejlepší výsledem.

Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané , obě mužstva hrála fotbal na maximum svých možností , bylo jasné , že o utkání rozhodnou jedna nebo dvě šance.

Po poločasové remíze , kdy v prvním poločase měli obě dvě mužstva několik dobrých gólových příležitostí, se v druhém poločase domácí po našem jediném zaváhání v obraně ujali vedení v utkání , a nakonec se tento okamžik ukázal jako rozhodující v celém utkání.

My jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat, vrhli se do útočení, ale soupeř po rychlých brejcích a přečíslení obrany postupně navýšil vedení na konečných 3 : 0.

Soupeř z Juřinky v tomto utkání potvrdil dominanci v tomto ročníku soutěže žáku a zaslouženě převzal z rukou předsedy OFS p. Volka pohár a medaile pro vítěze OFS Vsetín v tomto ročníku, naši borci skončili v ročníku na skvělém druhém místě.

Dorost
Neděle 12.6.2022
SK Lidečko – SK Kelč – 9 : 0

Branky SK : 6. Gargulák Lukáš, 13. Loucký Radim, 21. Novák František, 22. Fusek Filip, 33. Číž Martina, 47. Janáč Jan, 49. Novák František, 52. Zádropa Jakub (pen.), 86. Zádrapa Matěj

V nedělním zápase dorostu se sousedem v tabulce z Kelče předvedli naši hráči výborný výkon a nad bezradným soupeřem zvítězili vysoko 9 : 0

Další zápas hrají naši dorostenci již ve středu 15.6.2022 od 18.00 hod s Ústí / Polanka na hřišti v Lužné a dále v sobotu 18.6.2022 od 14.00 hod na hřišti v Jarcové.

řekl trenér Roman Mikulášek