Úterý 3.10.2023

SK Kateřinice – SK Lidečko 5 :0 ( 1 : 0 )
Sestava SK Lidečko :  Dan Strnka – Marek Loucký , Matyáš Faldík ( K ), Pepa Gargulák, Ondra Liška, Patrik Hyžák , Vojta Masař, Petr Pechál , Šimon Kolínek, David Krátký, Petr Plšek, Milan Petrůj
Na úterní zápas do Kateřinic jsme kvůli nemocím odjížděli pouze ve dvanácti hráčích. Od začátku utkání jsme čelili velkému tlaku domácího týmu, tomu se podařilo poprvé skórovat až minutu před koncem prvního poločasu. Druhý poločas byl již zcela v režii domácích , postupně nám přidali další góly a zaslouženě zvítězili.

Neděle 8.10.2023
SK Lidečko – SK Liptál  2 : 2 ( 1 : 2 )

Sestava SK Lidečko :  Dan Strnka – Marek Loucký , Matyáš Faldík ( K ), Ondra Liška, Honza Mikulášek , David Krátký, Vojta Masař, Šimon Kolínek, Petr Pechál, Milan Petrůj, Robin Číž, Vojta Šoman , Patrik Doleček Branky SK Lidečko: Patrik Doleček, Vojta Masař

Do nedělního utkání jsme vstupovali opět pouze s dvanácti hráči, do druhého poločasu se k nám přidal Ondra Liška. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. Hosté se nejprve dostali do vedení po brejku jejich nejlepšího hráče a tentýž hráč po našem zaváhání v obraně zvyšoval na již 2 : 0 pro hosty. Nám se do poločasu podařilo snížit po pěkné akci Honzy a ukázkovém zakončení Patrika Dolečka.
Do druhého poločasu jsme již hráli s Ondrou, to nám vyztužilo obranu, hosty jsme již ve druhém poločase k zakončení napustili, jejich nejlepšího hráče skvěle celý druhý poločas ubránil Matyáš. My jsme měli jen pár příležitostí ke skórování , ale gól padl paradoxně až po chybě hostů v úplném závěru utkání, ale vzhledem k průběhu hry zasloužená remíza.

Příští zápas hrajeme v sobotu 14.10.20223 ve Valašské Polance od 10.00 hod.

V pátek 13.10.2023 hrají mladší žáci od 16.30 hod. zápas na Hovězí.