SK Zubří – SK Lidečko 0 : 10

Branky SK Lidečko : Hyžák Dominik -2, Hyžák Patrik – 1, Zádrapa Matěj – 2, Číž Robin – 2, Mikulášek Jan – 1, Liška Ondra – 1, Strnka Dan -1

Na úvodní utkání nové sezóny jsme zajížděli do Zubří.
Po krásné minulé sezóně , kdy jsme měli silný tým postavený na končícím ročníku 2007, vstupujeme do nové sezóny s omlazeným týmem s jasným cílem se co nejvíce naučit, získat co nejvíce herní praxe a zapojit jak do tréninkového procesu tak do zápasů co nejvíce hráčů.
V nové sezóně nám budou v zápasech žáků pomáhat 2 hráči ročníku 2007, což povolují regule soutěže na tento ročník. Já jsme tuto možnost velmi přivítal vzhledem k malému počtu našich hráčů i k ní i nízkému věku našeho týmu. Současně mám budou pomáhat a postupně se zapojovat hráči starší přípravky ročníku 2012.
Již v prvním mistrovském utkání se potvrdili  mé předpoklady , že starší hráči budou pro náš tým přínosem. Vnesli do hry potřebný klid ,přehled a organizaci hry, což mladší hráči velmi potřebují. V utkání jsme proti domácí týmu od začátku dominovali a postupně jsme navyšovali naše vedení.
Je potřeba ale uvést, že pro hráče Zubří se po dlouhé době, po které vytvořili tým žáků, jednalo vůbec o první společný zápas , navíc tento tým je taky velmi mladý.
Nicméně , naše hráče je potřeba pochválit , přístup k utkání byl vynikající, snažili jsme o kombinační hru, bojovali, a nakonec zaslouženě vyhráli.

Další zápas hrajeme v neděli 4.9.2022 od 13.30 hod proti Juřince – řekl trenér žáků Roman Mikulášek