SK Podlesí / Hrachovec – SK Lidečko  3 : 0 ( 2 : 0 )

Sestava SK Lidečko: Dan Strnka – Pepík Gargulák, Ondra Fusek, Dominik Hyžák, Marek Loucký ( K ),Patrik Hyžák, Matyáš Faldík, Honza Mikulášek, Vojta Masař, Ondra Liška, Samuel Číž, David Krátký, Mirek Machala , Robin Číž

V neděli 14.5.2023 jsme zajížděli na hřiště vedoucího týmu tabulky Podlesí / Hrachovec s cílem porvat se o výsledek a hlavně nenavázat na podzimní utkání , které jsme prohráli vysoko 2 : 11.

Od začátku bylo utkání vyrovnané , domácí tým se nám dařilo držet od naší branky a favorit tohoto utkání se dlouho nemohl prosadit. My jsme se snažili také ohrozit soupeřovu bránu, ale naši pěknou střelu Ondry Fuska domácí brankář vyrazil na roh. Po našem rohovém kopu se soupeř dostal do rychlého brejku a pro jejich útočníka nebyl problém vsítit gól. Následně opět po brejkové situaci přidali domácí další gól na poločasových 2 : 0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili v úmyslem pokračovat v naší hře, což se nám dařilo a měli i gólové šance. Po velké šanci Dominika Hyžáka na snížení na 2 : 1 domácí tým podržel skvělým zákrokem brankář a domácí hned z následujícího protiútoku dali na 3 :0 , klasické nedáš – dostaneš. My už jsme na korigování výsledku utkání neměli dostatek sil, tak utkání skončilo zasloužilým vítězstvím domácích.

Je potřeba náš tým pochválit za předvedenou hru, těžké utkání jsme odehráli se vztyčenou hlavou, všichni hráli na hranici svých možností, a hlavně se nám pomaličku začíná dostávat do hry naše tréninkové úsilí, hlavně co se týká ohledně nasazení a pohybu na hřišti. Tréninkový progres je na hráčích znát , lepší se zápas od zápasu.

A taky je potřeba poděkovat Ondrovi a Samovi za jejich účast v zápase, byly výborní. – řekl trenér žáků Roman Mikulášek

 

Další zápas hrajeme ve čtvrtek 25.5.2023 v Lidečku od 17.00 hod. proti Kateřinicím.