SK Lidečko – SK Zubří  4 :1 ( 3 : 0 )

Branky SK Lidečko : Filip Kulíšek, Vojta Masař , Kuba Sáblík , Honza Mikulášek

Sestava SK Lidečko : Dan Strnka – Pepík Gargulák, Filip Kulíšek, Dominik Hyžák, Patrik Hyžák, Kuba Číž, Matyáš Faldík,

Vojta Masař, Honza Mikulášek ( K ), Kuba Sáblík, David Krátký, Mirek Machala, David Bližňák , Vojta Šoman

Do nedělního zápasu se Zubřím jsme vstoupili aktivně , ale v prvních pěti minutách jsme se sami připravovali o míč zbytečnými ofsajdy, pak se naše hra urovnala a po následném rohu míč propadl až k Filipovi Kulíškovi, který míč uklidil do brány. Poté jsme pokračovali aktivně v zápasu, další gól přidal po pěkné střele Vojta Masař a na poločasových 3 : 0 zvyšoval Kuba Sáblík z pokutového kopu po jasném faulu v šestnástce na něj.

Do druhého poločasu jsme vstoupili již bez zraněného Kuby Číže ( po nešťastném pádu v prvním poločasu si bolestivě narazil zápěstí, snad bude další týden v pořádku a připraven na další mistrovský zápas) a s pozměněnou sestavou. Hra se vyrovnala, hosté nic nevzdávali , hráli aktivněji než v prvním poločasu , a po šancích na obou stranách se jim podařilo snížit na 3 : 1. To sice hosty nabudilo k vyšší aktivitě, ale my jsme si již zápas pohlídali, a když Honza Mikulášek zvýšil na 4 : 1 , bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Dle mého jsme viděli zajímavý zápas , hosté, ač poslední, určitě nic nevzdávali, bojovali až do konce, z jejich předchozích zápasu bylo vidět, že se zlepšují zápas od zápasu, tudíž z naší strany ceněné vítězství.

Příští mistrovský zápas hrajeme v sobotu 29.4.2023 od 10.00 v Krhové – řekl trenér žáků Roman Mikulášek