SK Valašská Polanka – SK Lidečko 2 : 1 ( 1 : 0 )

Sestava SK Lidečko :  Dan Strnka – Marek Loucký , Matyáš Faldík ( K ), Pepa Gargulák, Ondra Liška, Patrik Hyžák, Honza Mikulášek , Kuba Sáblík, Milan Petrůj, Mira Machala, David Bližňák, Vojta Masař, Petr Pechál , Šimon Kolínek, Petr Plšek, Vojta Šoman
Branka SK Lidečko : Matyáš Faldík

V sobotu 14.10.2023 jsme odehráli mistrovské utkání ve Valašské Polance. v prvním poločasu se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách, my jsme sice drželi více míč na svých kopačkách bohužel bez zakončení na branku. Domácí šli do vedení , kdy po přímém kopu míč vyražený Danem doklepl do branky domácí hráč. My jsme mohli těsně před přestávkou vyrovnat Kubou , bohužel nedal.

Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě aktivněji, vytvořili jsme si spoustu gólových šancí, ty jsme ale neproměnili. Až 10 minut před koncem utkání po našem rohu krásnou střelou vyrovnal Matyáš. To bylo z naší strany vše a smolný osud sobotního utkání se naplnil minutu před koncem utkání, kdy si rohový kop domácích nešťastně srazil do naší brány jinak výborně hrající Matyáš.

V utkání jsme byly herně lepším týmem, konečně jsme po čtyřech utkáních byly kompletní , ale domácí dokázali využít z minima maximum. My jsme doplatili na neproměňování šancí.

Příští utkání hrajeme v neděli 22.10.2023 v Lidečku od 12.00 hod. proti Hovězí. – řekl k utkání Roman Mikulášek