Valašské Meziříčí V – SK Lidečko 6:2 (4:1)

Utkání moc ovlivnil začátek kdy jsme brzy prohrávaly na 2:0. Inkasovali jsme po tečované střele, to s námi zamávalo. Pak jsme prohráli hlavičkový souboj u standartky, kdy jsme ale byli vyšší. Z trestného kopu to bylo rázem 3:0. Posadili jsme je na koně. Byli jsme nedůrazní. Ze čtyř střel jsme inkasovali čtyři góly. Nebyly to šance, ale střely mimo vápno. V zápase když jsme snížili, tak jsme hned inkasovali. Herně jsme se vyrovnali, šance jako měl Číž nebo Filák jsme neproměnili. Domácí byli hlavně v prvním poločase kvalitnější na míči. Chtěli jsme ve druhém poločase hrát, ale byl to pro nás složitý zápas. Trojice rozhodčích zvládla zápas s velkým přehledem. – řekl k utkání trenér A mužstva Radek Číž