2. přátelský zápas 3.3.2019
Sk Lidečko – TJ Nedašov 1:5 (1:2)

Lidečko hrálo svoje druhé přátelské utkání proti týmu z Nedašova. Hrálo se na umělé trávě v Brumově za relativně chladného počasí (5°C). Nedašov se nachází na druhém místě 1.A skupiny s celkovým počtem 27 bodů a se skóre 23:18. Celkový projev Nedašova byl velmi sympatický a působili fotbalově již při předzápasové rozcvičce.

První gól padl po chybě předstopera Lidečka, kdy při rohové situaci těsně minul rohový kop a hráč Nedašova přesně zakončil. Druhý gól padl po další chybě při rohovém kopu, kdy rohový kop byl kopnutý na přední tyč a došlo k teči. Lidečko hrozilo z přečíslení a standartních situací a při jedné z nich padl gól po centrovaném míči. Míč byl v hlavičkovém souboji tečovaný ještě hráčem z Nedašova a zapadl krásně obloučkem pod dřevno do brány, stav 1:2.

V první třetině druhého poločasu mělo Lidečko dobrý projev, ale nepřetěžilo ho v góly. Gól na 1:3 padl šťastným odrazem, kdy při špatné komunikaci stopéra a brankáře se stopér Lidečka snažil odkopnout míč, který se nešťastně odrazil od útočníka Nedašova a dostal se až do brány. Gól na 1:4 byla fotbalová paráda, kdy míč z 20 metrů byl umístěn k pravé šibenici.Poslední gól padl přímo ránou k tyči po skrumáži na hranici malého vápna.

Musím říct, že TJ Nedašov si svým výkonem zasloužil výhru. U nás musíme zapracovat na minimalizování chyb z přihrávek, které nás obírají o síly. Příští týden nás čeká tým Újezdu. Určitě máme na čem pracovat a více jak na výsledek zápasu se soustředíme na herní projev.  TF