Rychlým tempem nám vrcholí konec sezóny a nezadržitelně se blíží i zimní pauza. Dovolte mi tedy prosím krátce představit mladší přípravku Lidečko, neustále se rozrůstající tým.
Aktuálně skupinu tvoří 26 fotbalistů a jedna fotbalistka. Děti se k nám sjíždí z Lidečka, Horního Lidče, Střelné, nebo i z Pulčín. Jedná se o mladý tým nadějných hráčů. Skupina odjezdila několik turnajů a nastoupila proti spousty soupeřům. Na hřišti jsme zažili hořké prohry, remízy i sladká vítězství. Občas i slzičky bolesti, ale i slzy dojetí a radosti, proto jej máme tak rádi. Děti v nich získávají nové a cenné zkušenosti. Na posledním odehraném turnaji v Lidečku jsme si vyzkoušeli mimo jiné i turnaj pro ty úplně nejmenší, kde proběhla hra tři na tři, kde si někteří naši nejmenší střelili své první, ale velmi důležité životní góly.
Nově jsme díky spojení s Horním Lidčem začali trénovat každý druhý týden i u nich na hřišti. Děti zažily trénink s FAČR trenerém a slavnostně si oblékly a předvedly nové krásné dresy.
Na závěr bych chtěla všem říct jen slova díků.
Děkuji Vám rodičům a nejmenším fotbalistům, společně tvoříme úžasnou komunitu SK LIDEČKO. Jsem na všechny malé fotbalisty velmi pyšná.
Trenérka mladší přípravky Klára Janáčová.