VAL.POLANKA „B” 5:4 SK LIDEČKO „B”
Zápas jsme začali hrozně, hned ve 3’ po naší chybě ve vlastním vápně vstřelil domácí hráč jednoduchou branku. Po obdrzenem gólů jsme se zvedli a začali si vytvářet šance, které většinou končily nad a nebo vedle brány. Ve 35’ si vzal Jan Janáč přímý kop a trefil břevno a od toho to šlo na brankovou čáru (někdo říkal, že to bylo za někdo před) pomezní nic nesignalizoval a tak se hrálo dál za stavu 1:0. V 43’ jsme inkasovali smolnou branku do šatny. Do druhé poločasu jsme vykročili výborně, kdy Libor Buček zakončil v 53’ jsme teda snížili na 2:1. Jen škoda, že hned po 4’ inkasujeme další gól po krásné akci Březovjáka.

Po té snížil Buček na 3:2. Jenže chyba se opakovala a minutu po tom jsme znovu inkasovali a znovu skóroval David Březovják. O 5’ později se nedohodl náš brankář s obráncem , když si nešel pro míč v malém vápně, a po té vznikla penalta pro domácí. Už to vypadalo, že za stavu 5:2 už nic nezmůžeme, ba naopak ogaři se hecli a šlapali ještě víc než predtim. V 83’ minutě jsme snížili na 5:3 Oldou Poláchem po dorazce. Tlak narůstal a v 86’ se nejlíp ve vápně zorientoval Lysáček a bylo z toho drama 5:4. Konec zápasu jsme soupeře tlačili, po té si náš střední záložník dal balón na dlouhou nohu a střetl se skluzem s protihráčem. Rozhodčí mu udělil hned červenou kartu, pak se tam seběhla mela a našeho hráče, který obdržel červenou kartu tam drželi 2 domácí hráči v kravatě, dokonce mu roztrhli celý dres. Čekali jsme i druhou červenou pro domácího hráče. Jsme rádi, že faulovaný hráč, zápas dohrál a vse pro něho dopadlo dobře. Po tom se to poslední minutku jen dohrávalo.