SK Lidečko – TJ Horní Lideč 2:0 (1:0)
Branky: 41. Juřička, 93. Buček

Zvládli jsme herně i výsledkově derby. Dvacet minut jsme měli lehce nervózních a ztráceli jsme míče. Pak jsme to dali na zem, byli jsme rychleji u odražených míčů. Ve středu pole jsme měli navrch. Po centru Garguláka nejmenší hráč na hřišti Juřička hlavou dal branku, byl na hřišti dvě minuty. To se povedlo střídání. Stejný hráč měl i tutovku na 2:0. Vychytal ho Kubín. Po přestávce Juřička měl další šanci, trefil tyčku. V 60. minutě Kubín chytil penaltu Michalu Gargulákovi. Hra se pak vyrovnala, ale oni vážnější šance neměli. Hráli jsme na brejky. Nejlepší hráč zápasu Robin Buček nádhernou střelou do šibenice po odražením míči korunoval svůj výkon. Bratři Hyžáci byli na dovolené, v brance děkujeme za výpomoc za jistý výkon Radimu Zvonkovi z Prlova. – řekl trenér mužů Radek Číž