Lidečko – Hovězí 4:1 (1:1)
Branky: 31. Gargulák, 50. Ryza, 69. Buček, 70. Františák – 32. Blaha

Do zápasu jsme vstoupili s jasným cílem získat všechny 3 body a vzdálit se tak spodním příčkám tabulky = zkrátka to byl zápas o 6 bodů. Začátek zápasu patřil zcela Lidečku, ale znovu se potvrdila naše zlá koncovka, která nás trápila taky v předchozích zápasech. V prvních dvaceti minutách jsme měli minimálně 3 gólové šance, ve kterých jsme nedokázali překonat brankáře. V některých případech to byl výkon golmana a někdy nás zase zastavilo břevno, jako v situaci při střele R. Bučka. Až v 31. minutě se nám poštěstilo, kdy přihrávka středního záložníka byla adresována na R. Bučka a ten odcentroval míč přesně na hlavu M. Garguláka. Bohužel, radost z gólu netrvala dlouho. Hned první střela hráčů z Hovězí se ve 32. minutě proměnila v gólovou střelu. Střela z dobrých 30 metrů byla tečovaná obráncem Lidečka, zcela změnila trajektorii letu a zapadla k levé tyčce. Ve 40. minutě M. Gargulák vedl míč neohroženě na hostujícího golmana, který ovšem v úmyslu odkopnout míč pouze fauloval M. Garguláka na hranici 20 metrů. Rozhodčí neváhal a ukázal brankaři červenou kartu. Do brány se proto musel postavit hráč z pole. Ani z následujících přímých kopů jsme neohrozili bránu.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem co nejrychleji skórovat. To se nám taky povedlo. V 50. minutě vystřelil V. Ryza za hranicí 20 metrů pod břevno. Stav byl znovu veselejší, 2:1. Hovězí se přesto nevzdávalo a paradoxně po vstřeleném gólu oživlo. Vyrovnat se jim ani po snaze nepodařilo, i když velkou šanci měli při akrobatické voleji hráče hostů, jehož střela skončila těsně vedle tyčky. V 69. minutě přišla chvíle R.Bučka, který na hranici 20 metrů udělal 3 rychlé kroky, obešel hráče a přesně vystřelil. Netrvalo dlouho a odkoplý míč obránce se odrazil od hlavy T. Františáka a zaplaval pod břevno hostující brány. Lidečko si ještě do konce zápasu vytvořilo několik šancí, ale gól nedalo.

Příští zápas nás čeká celek z Ratiboře a znovu půjde o důležitý zápas. Ratiboř se nachází na 13. místě tabulky, ale přesto nečekáme nic lehkého.

Sestava: Hyžák B. – Harnádek M. (69´ Sekula P.), Číž R., Hruboň A. , Filák M., – Buček R., Františák T., Ryza D., Ryza V. (88´Juřička P.), Gargulák M. (85´ Zádrapa J.), Číž A.