Lidečko:Dolní/Horní Lhota 3:2(1:0)
Branky: 35. Franta Novák, 75. Vojta Buček, 83. Honza Janáč
Do utkání vstoupil lépe soupeř. Byl pohyblivější, rychlejší a fotbalovější. My jsme trošku přeskupili sestavu, ale po dvaceti minutách jsme se vrátili k původnímu rozestavění. Vyrovnali jsme hru a přišli první šance. Nás dvakrát zachránil skvělými zákroky Lukáš v bráně. Na druhé straně si na gólmanovi vylámal zuby Vojta Buček, Honza Janáč a Kuba Číž. Ve 35.minutě hodil aut Vojta Buček na Honzu, ten nacentroval na zadní tyč, kde byl volný Franta a nadvakrát zakončil. Druhý poločas jsme začali aktivněji. Ondrovu krásnou střelu z 25 metrů vytěsnil gólman na roh, šanci měl Honza Janáč, Vojta Buček a Kuba Číž. Ondra Fusek vyslal na soupeřovu bránu další dvě bomby z 25m. Soupeř paradoxně vyrovnal v době našeho tlaku po ztrátě míče ve středu pole, rychlém brejku a zakončení, které ještě Lukáš vyrazil, ale na dorážku už neměl, 58. minuta 1:1. V 75. minutě jsme předvedli předpisovou akci, Ondra v rychlosti posunul míč na Radima, ten poslal milimetrový pas za obranu na Vojtu Bučka a ten zakončil přesně a chladnokrevně, 2:1. Pak si slabší chvilku vybral Lukáš, když tak dlouho váhal s rozehrávkou, až napálil útočníka, který zakončil do prázdné, 78. minuta 2:2. O pět minut později se ke standartce z levé strany postavil Honza Janáč a míč zatočil přesně pod břevno, 83. minuta 3:2. Dnešní generálka na jarní část se opravdu vydařila. Soupeř byl kvalitní, díky tomu jsme museli furt hrát na sto procent a nemohli nic vypustit. Dnes jsme opět naši hru trochu vylepšili a předvedli krásné fotbalové akce. Stále ještě máme ve hře hluché místa a na jejich odstranění budeme poctivě pracovat. – řekl trenér dorostu Josef Hyžák