Slavičín : SK Lidečko 3:2 (0:0)
Branky: Lukáš Gargulák a Vojtěch Buček
Sestava: Matěj Mikulášek – Vojta Mikulášek, Filip Kulíšek, Martin Číž, Lukáš Hyžák – Radim Loucký, Ondra Fusek, Fera Novák, Matěj Zádrapa – Lukáš Gargulák, Vojta Buček
Střídající: Dominik Hyžák, Honza Mikulášek, Pavel Číž
Dorost Slavičína proti nám nastoupil s kompletním kádrem, zatímco nám na tento zápas chybělo šest borců. Kuba Číž a Adam Brhel jsou v rekonvalescenci po dlouhodobých zraněních kotníku, Honza Janáč a Filip Fusek byli nemocní a Robin Tichý a Honza Zvonek chyběli kvůli brigádě a tréninku. Přesto na úvodu nebyl poznat ani rozdíl dvou tříd, ani velké absence na naší straně. Domácí byli kombinačně lepší, ale my jsme fyzicky náročným presinkem od půlky získávali dostatek míčů. To se nám ale nedařilo využívat, protože i Slavičín nás po ztrátě míče presoval a my jsme na všechno měli míň času a taky na nás byla vidět nerozehranost. V prvním poločase jsme domácí vůbec do ničeho neupustili, neměli žádnou šanci, neměli žádnou standartku. Naše akce končily ještě v před finální fázi. Pouze bych z naší strany vyzdvihl skvělé uvolnění Matěje Zádrapy přes domácího obránce, který jej následně v pokutovém území jasně fauloval, ale rozhodčí penaltu neodpískal. A velkou parádu předvedl po samostatném úniku Radim Loucký, jenže ideální možnost k zakončení prováhal.
Do druhého poločasu jsme ale vstoupili hodně špatně, neběhali jsme, ztráceli jsme míče, přestali jsme domácí dostupovat a ti toho hned využili a vstřelili nám dvě laciné branky po chybách našeho brankáře.
Vstřelili tyčku, břevno a ještě Matěj skvěle vychytal domácího útočníka po jeho samostatném úniku. Po této hrůzostrašné patnáctiminutovce jsme se opět zvedli, po chybě domácích vstřelili kontaktní gól a dvacet minut před koncem po pěkné akci vyrovnal Lukáš Gargulák. Ve zbytku zápasu jsme domácí přehrávali, vytvořili si i další šance, ale neproměnili je. Z posledního rohu v zápase, kdy jsme neměli pohlídaného hráče na přední tyči jsme dostali i třetí gol.
Tento přátelák s týmem, který hraje o dvě třídy výš, tedy v Krajském přeboru, nám ukázal, že se fyzicky a systémově můžeme vyrovnat i těmto velkým týmům. Domácí byli lepší kombinačně. Tam nám jasně ukázali na čem ještě musíme pracovat. My jsme hráli, vzhledem i k těm absencím, na maximu. Ogaři na hřišti nechali vše a za to je chceme moc pochválit. Domácím za možnost s nimi sehrát přátelák moc děkujeme. Pro nás to byla skvělá konfrontace.  – řekl trenér dorostu Jarmil Ryza