SK Lidečko 7:1 SK Spartak Hulín
26´, 30’ Novák, 41’ Zádrapa, 45’ Janáč, 62’ Loucký, 69’ Číž, 79’ Vaněk

​Náš druhý domácí zápas jsme s Hulínem sehráli na hřišti v Horní Lidči. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a v prvních deseti minutách jsme zahodili čtyři nájezdy na hostujícího brankáře. Soupeř nebyl fotbalově vůbec špatný a za nerozhodného stavu nás podržel Lukáš v bráně, který chytil samostatný nájezd hostujícího útočníka. Ve 24. minutě už se ale skóre měnilo, kdy po špatné průnikovce se míč dostal na naši otevřenou levou stranu a hostující Drál už zakončil přesně, 0:1. My jsme srovnali za dvě minuty, kdy byl ve vápně faulován náš kapitán Honza Janáč a Fera Novák na 2x hostujícího gólmana překonal, 1:1. O čtyři minuty později jsme vystřihli nádhernou rychlou akci, k míči se dostal opět Fera a v klidu obešel jak hostujícího obránce, tak i brankáře. I další branky padaly po krásných rychlých akcích, kdy se trefil Matěj Zádrapa, tak i krásným obstřelem na zadní tyč Honza Janáč. Do 2. poločasu jsme chtěli být pečlivější v defenzivě a být trošku trpělivější, hostující tým si roztáhnout a udělat si prostor na průnikové přihrávky. I další dvě branky padly po našich krásných akcích a poslední gól si připsal Honza Vaněk, který obešel dva hostující hráče i s gólmanem a pohodlně zavěsil do prázdné. Jedinou kaňkou zápasu bylo zranění Matěje Mikuláška, kterého surově nakopl do hlavy hostující Drál. Nepochopitelné je to, že mu rozhodčí neudělil červenou kartu.
​Tento zápas, i přes vysoké vítězství, nebyl pro nás úplně jednoduchý. Hosté byli snaživí, fotbaloví, limitovaly je chyby v rozehrávce. My jsme v první půli nebyli do defenzivy důslední, nechávali jsme hráčům Hulína zbytečně moc prostoru. Ve druhém poločase už jsme hosty do ničeho nepustili. Stále nás limituje špatná koncovka. Jinak byly k vidění během celého zápasu krásné akce.“