SK Liptál – SK Lidečko   3 : 4 ( 0 : 2 )

Ve druhém soutěžním utkání nové sezony jsme zajížděli do Liptálu.
Po opět opatrném začátku jsme se začali prosazovat, dostávali se do šancí, tu první proměnil Vojta Masař , poté přidal druhý poločasový gól po brejku David Krátký.
V prvním poločase jsme ale měli ještě další gólové příležitosti, kdy jsme bohužel výborné chytajícího domácího brankáře nedokázali překonat. Domácí ale také měli pár zajímavých příležitostí, které ale nedokázali proměnit.
Do druhého poločasu jsme sice vstoupili aktivně, ale byly to bohužel domácí, kteří stříleli góly. Nejprve perfektně zahraný trestný kop , poté nepříjemná střela , po které Dan neudržel balón a nakonec sporný gól po brejku a střele domácích, kdy se míč odrazil od břevna , podle rozhodčího za brankovou čáru.
Náš tým se ale nevzdal a nejprve po brejku a poté střelou z přímého kopu otočil zápas v náš prospěch Honza Mikulášek.

SK Lidečko – SK Valašská Polanka    4 : 1  ( 2 : 1 )

Sestava SK Lidečko : Dan Strnka – Ondra Liška, Marek Loucký , Matyáš Faldík ( K ), Pepa Gargulák, Milan Petrůj, Honza Mikulášek , Vojta Masař, David Krátký, Kuba Sáblík, Vojta Šoman, David Bližňák, Petr Pechál, Adam Hrnčiřík , Robin Číž, Šimon Kolínek, Petr Plšek

V krásném a opět horkém nedělním odpoledne jsme hráli domácí zápas proti týmu z Valašské Polanky.
Do utkání jsme vstoupili rychlou akcí, ale gól jsme bohužel nedali. Pak se hosté  rychle dostali do zápasu, nejprve jejich kapitán po samostatné akci střelil úvodní gól utkání a poté opět kapitán hostů po stejné akci naštěstí svou akci neproměnil, vedení hostů 2 : 0 by byl již problém. Nám se prvních dvacet minut hra vůbec nedařila , kazili jsme nahrávky , kombinaci , ale pak jsme se postupně začali dostávat do zápasu a nejprve střelou Kuby jsme vyrovnali a vzápětí zvýšil Honza na poločasových 2 : 1 .

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem navázat na hru z konce prvního poločasu, to se nám podařilo, nejprve po samostatné akci zvyšoval Milan a o něco později se po rohu gólově prosadil Ondra. Ve druhém poločasu jsme již hosty k žádné vážné akci nepustili, v závěru utkání jsme již prostřídali sestavu za mladší hráče a utkání ve velkém horku dotáhli utkání do zaslouženého vítězství.

SK Lidečko – SK Kateřinice   0 : 6 ( 0 : 2 )

Sestava SK Lidečko : Dan Strnka – Patrik Hyžák, Marek Loucký , Matyáš Faldík ( K ), Pepa Gargulák, Milan Petrůj, Honza Mikulášek , David Krátký, Vojta Šoman, David Bližňák, Petr Pechál , Robin Číž, Patrik Doleček, Šimon Kolínek, Petr Plšek
V úterý 12.9.2023 jsme nastoupili na domácím hřišti proti favoritovy letošního ročníku OFS Vsetín, týmu z Kateřinic. Hosté ihned od začátku utkání prokazovali svou fotbalovou ,ale i věkovou převahu. Vstřelili úvodní branku utkání, my jsme ještě mohli Davidem snížit po brejkové situaci, ale nedali jsme , a poté již dominovali hosté a do poločasu nám přidali ještě tři branky.

Ve druhém poločase se obraz hry mnoho nezměnil, hosté přidali další dvě branky a utkání mohlo skončit i výraznějším brankovým rozdílem, ale hosté několik šancí neproměnili nebo je vychytal skvěle chytající Dan. V závěru utkání měl Honza šanci alespoň střelit čestný gól utkání, brejkovou situaci ale neproměnil.

I přes vysokou prohru tým bojoval, snažil se vzdorovat těžkému soupeři, a navíc bez tří hráčů věkově spadající do kategorie starších žáků neměl šanci se soupeři nějak přiblížit.