SK Lidečko – FK Vigantice 6-0 (2-0)
8. a 67. Aleš Číž, 35. Michal Gargulák, 56. Filip Fusek, 72. Jakub Číž, 74. František Novák

Jsme takoví ukončovatelé sérií. Minule pro nás špatně s Prostřední Bečvou, nyní dobře proti Viganticím. Oni si nedovezli svojeho Baroše, tak jsme nasadili našeho Baroše Aleš, Číže. Ten si položil Slováka a dal branku. Čím šel ještě dvakrát sám na brankáře, jednou trefil tyčku.

Po autu se krásně trefil Gargulák. Hosté zahrozili z trestňáku, Roman Hyžák pokryl přímý kop. Ve druhém poločase pokračoval dobrý fotbal. Brzy jsme dali na 3:0. Zápas se rozhodl. Prostřídali jsme to, vyhráli jsme zaslouženě. Hosté již šance neměli. Dvacet minut hráli dorostenci, tempo polevilo – i s nimi jsme hráli pěkný fotbal. Prosadili se Novák a poprvé za muže Jakub Číž. Doma vyhráváme, jsme rádi za nulu vzadu a spravení skóre. Je velká spokojenost.